Featured

Cum se lauda Pavarotti si Domingo despre cat de bine canta ei

Pavarotti si Domingo se lauda care dintre ei canta mai bine.
Domingo:
– Am cantat la Vatican atit de frumos incat Fecioara Maria a inceput sa planga!
Pavarotti:
– Eu am cantat la Rio de Janeiro iar la sfarsit Iisus a spus “Asta da muzica, nu ca ala care a facut-o pe mama sa planga”!

 

 

 

sigla bancuri365 2019

 

Bancuri365 iși dorește să vă binedispună postând cele mai bune bancuri, glume și imagini haioase. Zilnic puteți citi bancul zilei.

Atentie!

Toate postările de pe acest site sunt pamflete şi trebuie tratate ca atare - orice potrivire cu realitatea este pur întâmplătoare